top of page
champions_IMG_8341.jpg

IYSF

International Yoga Sport Federation (IYSF) je neziskové organizace založena v roce 2013 se sídlem ve švýcarském Lasaune, která si klade za cíl připojit pod sebe co nejvíce zemí a kvalifikovat jógu jako sportovní olympijskou disciplínu.

Skrz soutěž v józe chce inspirovat, stimulovat a dokázat široké veřejnosti, že zlepšení životního stylu a zdraví dnešní společnosti je jen a jen na nás. A to právě tady a teď. 

International Yoga Sport Academy (IYSA) je globální vzdělávací struktura IYSF pro jógové rozhodčí, trenéry a sportovce. Mezinárodní sportovní jógová akademie byla založena IYSF jakožto první organizovaná vzdělávací struktura.

Tato akademie má za cíl prostřednictvím odborně sestavených standardizovaných jóga SPORT lekcí a jóga SPORT SKILL lekcí šířit kompenzační a terapeutické benefity jógy po celém světě.  Zejména mezi mládežnické sportovní celky, komunity, sportovní oddíly a školy.

Chceme vybudovat silnou komunitu soudců s kvalifikací podléhající regulím a specializovaným školením IYSF.

BY_COMP_c_2016_IMG_4133_edited.jpg

Zde najdete všechna oficiální pravidla na základě se hodnotí všechny oficiální národní i mezinárodní soutěže, organizované pod záštitou IYSF.

BY_COMP_c_2016_IMG_4214_edited.jpg

Cílem je vybudovat silnou komunitu trenérů
s kvalifikací IYSF na mezinárodní (úroveň A),

národní (úroveň B) a místní (úroveň C) úrovni. 

hd-6807_edited.jpg
bottom of page